Hizmetler Danışmanlık
ETG, Microsoft Dynamics AX ile 2000 yılından bu yana tekstilden kimyaya, otomotivden mobilya sektörüne, üretim ve ticaret yapan birçok firmaya özel Dynamics AX projesinde rol almış deneyimli danışmanları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Danışmanlık

 ETG , Microsoft Dynamics çözümleri ile birlikte firmalar için iş uygulamaları çözümleri uygulamaktadır ve geliştirmektedir.

Bu kapsamda ETG , Dynamics AX ERP – CRM iş çözümlerinin satış ve pazarlama, uygulama ve uyarlama (implementasyon), yazılım geliştirme, bakım destek hizmetlerini vermektedir.
ETG , birçok sanayi işletmesindeki yerli yabancı birçok ERP satış, uygulama ve proje yönetimi deneyimlerini, çok farklı sektörlerde sahip olduğu yazılım tecrübesiyle birleştirerek müşterilerine hizmet ortamı sağlamıştır.
ERP sektöründeki deneyimlerini Dynamics AX iş çözümleri ile birleştiren ETG , böylelikle doğru analiz, doğru çözüm, yerinde özelleştirmeler ile müşterilerinin bilişim yatırımlarını kısa zamanda faydaya çevirmeye çalışmaktadır.
Misyonumuz müşterilerimizin iş süreçlerinde iyileşme sağlayarak müşterilerimize katkıda bulunmak, vizyonumuz ise bu amaca uygun en iyi çözüm üreten firma olmaktır.

« Tümünü görüntülemek için tıklayınız