Hizmetler Proje Yönetimi
ETG, Microsoft Dynamics AX ile 2000 yılından bu yana tekstilden kimyaya, otomotivden mobilya sektörüne, üretim ve ticaret yapan birçok firmaya özel Dynamics AX projesinde rol almış deneyimli danışmanları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Proje Yönetimi

Yeni Yönetim Bilgi Sistemlerine geçiş aşamaları firmalar için uygulamaya dönük yoğun iş yükleri getirmektedir. Bu değişim firma için büyük bir adımdır ve çalışan herkesin bu değişiklere açık olması gerekmektedir. Yeni bir yönetim bilgi sitemine geçmek sadece eski yapılan işlerin farklı bir araçla yapılması anlamına gelmemektedir, aynı zamanda bazı süreçlerin ve iş yapış şekillerinin değişeceği anlamına da gelmektedir. Yeni bir yönetim bilgi sistemi yeni bir başlangıç demektir ve üst yönetimden tüm operasyonel çalışanlara kadar bu sistem en verimli şekilde değerlendirilmelidir. Ön analiz aşamasında ETG TurkuazERP ve müşterimiz bu proje için kritik başarı faktörlerini belirlemektedir.

Proje’nin Temel amacı firmanın ön analiz ile belirlenen faydaya ulaşabilmesi için basit ama hızlı bir proje yönetimi ile projeyi kullanıma almak. Kullanıma geçiş aşamalı olmaktadır. Böylelikle hızlı bir kullanım ve geri dönüşüm sağlanmaktadır. Proje yönetimi ile proje planında belirlenen tüm aşamalar başlangıçtan bitişe kadar müşterinin kendi yerinde takip edilmektedir.
Dynamics ERP projelerimizde Microsoft un dünya çapında onanmış Sure Step metodolojisini kullanmaktayız.
 
 
 

« Tümünü görüntülemek için tıklayınız