Hizmetler Lisanslama
ETG, Microsoft Dynamics AX ile 2000 yılından bu yana tekstilden kimyaya, otomotivden mobilya sektörüne, üretim ve ticaret yapan birçok firmaya özel Dynamics AX projesinde rol almış deneyimli danışmanları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Dynamic Bakım

 MICROSOFT EKİBİNİZ.

Microsoft Dynamics® ve Kurumsal Geliştirme Planını seçmekle çok iyi bir iş yaptınız. Bundan sonra, şirketinizin bu yatırımın tüm potansiyelinden yararlanmasını sağlamak
için ekibimiz size yardımcı olacak.
Microsoft Dynamics çözümünün değerini en üst düzeye çıkarmak tek kişinin yapacağı bir iş değil.
Bunun için, başarınızı en üst düzeye çıkaracak bir ekip, yani siz, iş ortağınız ve Microsoft arasında bir işbirliği yapılması gerekiyor. Bir Microsoft Dynamics müşterisi olmanın sayısız faydası vardır.
Bu broşürde, Kurumsal Geliştirme Planınız hakkındaki tüm detayları, CustomerSource sitesindeki gelişmeler ve Microsoft Dynamics topluluğunun bir üyesi olmanın getirdiği diğer fırsatlar hakkındaki bilgileri bulacaksınız.
Satın aldığınız tüm destek ve servis hizmetlerinin sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek kaynağınız olan CustomerSource sitesini mutlaka ziyaret edin. Amacımız, yazılım yatırımınızdan en yüksek faydayı elde etmenize yardımcı olmak. Biz, bunun gerçekleşmesine yardımcı olmak için buradayız. CustomerSource üzerinden size sunulanların hepsini gördükten sonra, Kurumsal Gelişim Planınız hakkında güncel bilgilere sahip olmak isteyeceğinizi biliyoruz.
 
BAŞARMANIZA YARDIMCI OLMAK—BUGÜN VE GELECEKTE.
Microsoft olarak bizler, sürekli olarak ürünlerimizi geliştirmek ve müşterilerimize daha fazlasını sunmak için çalışıyoruz. Microsoft Dynamics’i seçerek teknoloji ve yenilikçilik alanlarındaki yatırımlarınızın faydalarını göreceksiniz. Microsoft, yönetim ve verimlilik yazılımlarını işletmenizdeki herkesin daha verimli çalışmasına yardımcı olan entegre bir çözümde bir araya getiriyor.
• Ortak Microsoft teknolojisi sayesinde, sunduğumuz ürünler çalışanlarınızın alışık olduğu Microsoft® Office ürünleri ile benzer şekilde çalışır. Çalışanlarınız hızla ve kolayca daha verimli çalışmaya başlar.
• Microsoft Dynamics ve Microsoft iş ortakları sektörünüze ve şirketinize özel iş gerekliliklerini desteklemeye yardımcı olurlar.
• Platformumuzun ve ürünlerimizin önceki sürümlerden çok daha uyumlu, güvenilir, güvenli ve ölçeklenebilir olması sayesinde tasarım, uygulama ve BT yönetimine daha az zaman ve para harcarsınız.
• Microsoft teknolojilerinin ve çözümlerinin birlikte çalışabilme kapasitesi, sürekli entegrasyon maliyetlerinin oluşması riskini azaltırken, Microsoft teknolojisine yaptığınız toplam yatırımı en üst düzeye çıkarır.
Microsoft Dynamics ile yatırımınızın işinizi geliştirme yönünde hemen sonuç vermeye
başlayacağından ve işiniz büyürken yaşanacak değişimleri karşılayabileceğinden emin olabilirsiniz.
İşinizde başarılı oldukça, güçlü platformlar üzerine güçlü ürünler sağlamaya ve sürekli yenilik yapmaya devam edeceğimize güvenebilirsiniz.
 
               
Dynamics Bakim Brosuru (PDF)

« Tümünü görüntülemek için tıklayınız