Çözümler MS Dynamics AX
ETG, Microsoft Dynamics AX ile 2000 yılından bu yana tekstilden kimyaya, otomotivden mobilya sektörüne, üretim ve ticaret yapan birçok firmaya özel Dynamics AX projesinde rol almış deneyimli danışmanları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

MS Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX Seçmeniz İçin Baslıca Nedenler:
Teknik Altyapı: Microsoft Dynamics AX katmanlı mimarisi ile Microsoft tarafından saglanan kaynak kod ile is ortagı ve müsteri tarafından yapılan gelistirmelerin ayrı katmanlarda saklanmasını saglar. Bu sayede hem is ortagı hem müsteri ekibi, var olan yazılımı is süreçlerine uygun hale getirmek, gerekirse ek fonksiyonalite gelistirmek için sınırsız imkana kavusur. Katmanların birbirinden bagımsız bakımının yapılabilmesi sayesinde, sürüm yükseltmeleri en yogun gelistirme yapılan projelerde bile iki haftayı geçmez.
 
Çalısan Verimliligi: Bagımsız arastırma sirketi Keystone Strategy tarafından Mart 2007 tarihinde yapılan arastırmaya göre, Microsoft Dynamics kullanıcılarının en yakın rakip SAP’ ye karsı %18’lik daha verimli çalıstıkları ortaya konmustur.
 
Microsoft Office Entegrasyonu: Microsoft Dynamics AX diger Microsoft Office ürünleri (Sharepoint, Excel, Word, Outlook, Infopath vb) çift yönlü entegrasyona sahiptir. Çalısanlarınız isterlerse AX ekranlarını açmadan, alısık oldukları ürünler üzerinden veri inceleme, veri güncelleme ve veri girisi yapabilir. Her türlü raporu Excel ya da Word’de açabilirler.
 
Sure Step: Microsoft Dynamics ürünlerinin kurulumunu hızlandırmak ve kalite güvencesini saglamak adına olusturulan SureStep metodolojisi ile, hem proje yönetimini, hem sistem kurulumunu hem de proje dokümantasyon ve egitim materyallerini çok hızlı bir sekilde olusturabilirsiniz.
 
Sizin Yazılıma Degil, Yazılımın Size Uydugu Çözüm: Rekabette öne çıkmak için sektörünüz için standart hale gelen is süreçlerini degil, firmanıza özel is süreçlerinin desteklenmesi gerekmekte. Standart süreçlere göre tasarlanmıs ve bu süreçleri degistirmenin ya da ek fonksiyonalite gelistirmenin zor oldugu çözümler size rekabette dezavantaj getirecektir.
 
Kısa zamanda ek yazılımlar ile desteklenmeleri kaçınılmaz olacak, bu da ek maliyet ve entegrasyon sorunlarına sebep olacaktır. Mcirosoft Dynamics AX her türlü is sürecinizi kendi platformunun üstüne alarak, ERP’ ye geçis amacınız olan tek veritabanı ve tek uygulama hedefinize ulasmanızı saglayacaktır.
 
Dıs Dünya ile Hızlı Entegrasyon: Tedarik ve deger zincirinizde bulunan tüm taraflar ile belgelerinizi anlık olarak paylasarak birlikteliginizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Üstün entegrasyon yapısı ile Microsoft Dynamics AX kurulumunuzu dakikalar içinde dıs sistemlerle entegre edebilirsiniz.
 
Rol Bazlı Ekranlar: Çalısanlarınız, ihtiyaç duyacagı her türlü bilgi, rapor ve dıs uygulama ekranlarına tek bir ekrandan ulasabilirler. Her türlü belgeyi otomatik olarak üretebilirler. Destek ve operasyon departmanlarında çalısan sorumlular, ihtiyaç duydukları bilgilere ve kendilerine atanmıs görevlere kolaylıkla erisebilirler. Görevlerini önceliklendirmelerini ve yönetmelerini saglayan Rol Merkezleri ve Rol Bazlı Kullanıcı ekranları ile daha etkin çalısırlar.
 
İş Zekası ve Raporlama: Microsoft Dynamics AX’i kullanmaya basladıgınız andan itibaren is zekası küpleri dolmaya baslar. Ek yatırım yapmanıza gerek olmadan SQL BI ile analizlere baslayabilirsiniz. Ayrıca Microsoft® Office Excel®, PerformancePoint Server ve Microsoft Dynamics AX Analiz Çözümleri ile ihtiyaç duydugunuz tüm analizleri alabilirsiniz. Toplam sahip olma maliyeti için büyük kazanım elde edersiniz.
 
 

« Tümünü görüntülemek için tıklayınız