Mobilya Sektörü

MOBİLYA SEKTÖRÜ

Ürün Yapılandırması: Microsoft Dynamics AX Ürün Oluşturucu müşterilere kendi ürünlerini yapılandırmalarını sağlar. Müşterilerinize ürünleriniz için satış personeline dahi gerek kalmadan alışveriş tercihlerini kolayca seçmelerini sağlayan bir yol sunuyor musunuz?

 
Microsoft Dynamics AX, satış ve müşteri hizmetleri temsilcilerinin siparişleri “anında” yapılandırmalarını sağlar. Satış personeliniz siparişleri nasıl verimli teslim ediyor? Madde esası ve satış siparişi giriş işlemi, aynı maddenin farklı konfigürasyonları için siparişleri girmenize izin veriyor mu?  
 
 
Ahşap ve Metal Endüstrileri sektörünün (Mobilya, Ofis ve Ev Mobilyası, Proje Bazlı Üretim, Mühendisliğe Üretim) kendine özgü ERP ihtiyaçları mevcuttur. Müşteri taleplerinin çeşitliliğini yönetebilmek için oldukça geniş bir ürün yelpazesi ve seçeneklere sahip olmak gerekmektedir. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek için bilgi sistemlerine daha fazla fonksiyonalite ve esneklik, daha geniş boyut, renk, kumaş gibi çeşitlilikler sunmalıdır. Rekabetçi pazarda tüm bu esnek talep çeşitliliğine rağmen daha hızlı ve hatasız teslimatlar fark yaratmaktadır.  
 
Müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını iyi analiz ederek kendilerine özel iş süreçlerinde uzmanlıklarını destekleyecek çözümlerimiz ile sektörel deneyimimizi paylaşıyoruz.